Artlantis 6

Novinky v Artlantisu 6

Nová verze oblíbeného renderovacího programu v mnohém překvapila. Vývojáři se tentokrát soustředili na výrazné vylepšení kvality výstupu, což je opravdu poznat. 
Přibylo několik nových funkcí, založených na novém fyzickém enginu, který vylepšuje fotorealistický vzhled vašich modelů. 
 
 
 
 
Jedná se o možnosti vylepšeného přednastavení globálního osvětlení pro interiéry i exteriéry, spolu s možností vyvážení bílé barvy na celém výstupu. Kromě toho máte k dispozici možnosti přesnějšího nastavení světel a úplnou novinkou je možnost importu IES souboru světla přímo od daného výrobce. 
 
 
 
 
 Velmi hezky vypadá i možnost tzv. „bílého modelu“, kde kromě průhledných materiálů a oblohy skutečně zůstávají ostatní plochy bílé.
 
 
 
 
 
 A nyní něco pro „fajnšmekry“ – nový Artlantis umí pracovat s pozadím ve formátu HDR, které dokáže ovlivnit světelnost a zabarvení modelu.
 
 
 
 
Vylepšily a zjednodušily se i možnosti vložení modelu do fotografie – kdo z vás to někdy zkoušel ve starších verzích, ví, že to bylo téměř nemožné – teď to opravdu jde!!!
 
Dalších takovýchto vylepšení je v nové verzi ještě mnohem více, ale to už bychom vás zahrnovali technickými detaily – podrobný seznam novinek, včetně HW požadavků, najdete v krátké době na stránkách ADS studia (www.adsstudio.cz).
Nicméně jedna perlička na závěr přece jen:
Artlantis 6 má nově možnost autoukládání souboru v nastavitelném počtu záloh – toto přece jen mnohým chybělo .
 

Na su model publikují

Aktuálně

  1. 12.12.2018 - Chystáme pro vás první Workshop na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-) Více INFO 

     

  2. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

  3. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

  4. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio