EDEL Architects

Představujeme vám nově vzniklý projekt firmy EDEL – nábytek spol s.r.o. pro bytové architekty - 3D modely celého sortimentu, v několika dostupných formátech.

 

  

 

Již 17 let vyrábí firma EDEL – nábytek spol s.r.o. sériový čalouněný nábytek. Současně se zabývá také zakázkovou výrobou, např. vybavováním hotelů, administrativních budov, výrobou atypických sedacích souprav dle přání zákazníka. Výrobky firmy jsou podle hesla společnosti - Vše pro spokojenost náročného zákazníka, zaměřeny hlavně na kvalitu a zpracování použitých materiálů i spojení pohodlí a současného designu.  

Jste architekt či bytový designér? Zpracováváte své návrhy graficky v prostředí 3D programů? Zaujaly vás výrobky firmy EDEL? Využijte  výhodu práce s již hotovými 3D modely. Stačí se zaregistrovat na emailu: edel@edel.cz nebo zavolat na číslo 776 490 789.

 

 

Na su model publikují

Aktuálně

  1. 12.12.2018 - Chystáme pro vás první Workshop na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-) Více INFO 

     

  2. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

  3. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

  4. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio