RIHO – ČISTÁ KRÁSA SLAVÍ 20 LET

Vybavení koupelny by mělo splňovat představy o kráse, stylu a pohodě, ale zároveň musí být spolehlivé, bezpečné a odolné. Tímto se také řídí společnost RIHO CZ, a. s., výrobce koupelnových systémů, které jsou špičkou ve svém oboru na českém trhu již 20 let.
 
Díky výraznému designu a inovativním výrobkům je značka RIHO úspěšnou značkou. Kvalita značky RIHO je patrná v každém detailu výrobku: v náročném designu, v dokonalém zpracování,v technologiích orientovaných na budoucnost, ve vysokém komfortu a vysoké spolehlivosti. Společnost RIHO je především specialista na výrobu akrylátových van, sprchových zástěn a vaniček, parních kabin a koupelnového nábytku. Vany jsou vyráběny z akrylátu, což je vysoce kvalitní, neporézní, protiskluzový materiál s vynikajícími tepelnými a izolačními vlastnostmi. Pro dokonalou relaxaci nejnáročnějších uživatelů nabízí společnost RIHO speciální masážní vany řady Thermae Line. Dalším produktem je bohatá škála sprchových vaniček.
 
   
 
Design sprchových vaniček vyniká svým elegantním stylem. Jednolitý povrch vám dodá pocit bezpečí a jistoty. Funkční plocha vaničky je bezokrajová, pouze s vyspádováním k odpadu. RIHO vyrobí zástěny i v atypických rozměrech na míru a již při jejich výrobě myslí na váš odpočinek. Speciální povrchová úprava s použitím materiálu RIHO Shield totiž výrazně zamezuje usazování nečistot a nedochází tak k ulpívání kapek vody, které pomalu stékají po povrchu zástěny, což zaručuje její snadnou údržbu a stále elegantní vzhled. Každou místnost, koupelnu nevyjímaje, zabydlí a zútulní nábytek. Aby vaše koupelna působila dokonale uceleným dojmem, je v nabídce společnosti RIHO také koupelnový nábytek, opět v řadě barevných a materiálových provedení, aby spokojil představy a nároky každého zákazníka.
 
RIHO ví, v čem tkví tajemství kvality vybavení koupelen, a pro své zákazníky dělá jen to nejlepší.

ZPĚT

Na su model publikují

Aktuálně

 1. 10.12.2019 - Workshop SketchUpu  -  Tentokrát v PRAZE

   

  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

  Workshop ve Vysokém Mýtě proběhl. A na četné žádosti uživatelů programu pořádáme stejnou akci v Praze.

   

  Přijďte také. 

   

  Tentokrát prostory OAK GROUP , hned vedle metra Kačerov.

   

  Projdeme s vámi tipy a triky pro práci ve SketchUpu. A Chybět nebude ani vánoční překvapení :-)

   

   

   
 2. 2.-3.10.2019 - Workshop SketchUpu  -  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

   

  Koketujete se SketchUpem a máte množství otázek?

  Pracujete v programu už delší dobu a cítíte, že by bylo fajn posunout se dál?

   

  Pak jste tu na správném místě. Právě pro vás chystáme první WORKSHOP ve školícím centru IDEAPLAN Vysoké Mýto a to na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-)

   

  Více INFO

   

 3. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

 4. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

 5. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio