Moderní koupelnová architektura - koupací vana ve středu zájmu

S volně stojícími koupacími vanami od Kaldewei přinášejí architekti a interiéroví návrháři do koupelen výjimečnou třešničku na dortu. Mnohokrát oceněné koupací vany německého výrobce přesvědčují svým jedinečným designem, nejvyšší kvalitou a výjimečnými materiálovými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei 3,5mm.

Role koupelny se zásadně změnila. „Pro mnoho lidí má koupání ve vaně zvláštní důležitost – koupelna je pro ně místem, kde mohou vypnout a relaxovat. Proto jsou dnes architekti vedeni k tomu, aby navrhovali velkorysé a reprezentativně působící koupelnové prostory." vysvětluje Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu Kaldewei. V moderních wellnessových oázách se koupací vana dostává do středu pozornosti. Nadčasová estetika a čisté tvary posouvají volně stojící koupací vany od Kaldewei na úroveň designových objektů v koupelně. Individuálnímu ztvárnění koupelen tak nejsou kladeny žádné meze.

 

Rozmanité tvary a barvy pro individuální ztvárnění koupelen

Díky velkému počtu nejrůznějších tvarů a barev umožňuje Kaldewei architektům a projektantům maximální svobodu při navrhování koupelen. Ať již s hranami nebo jemně zakřivené, svým přímočarým designem nabízejí volně stojící koupací vany od Kaldewei vhodný model pro každou prostorovou koncepci. Zvláštní atrakcí v koupelně je například vana Ellipso Duo Oval navržená renomovanou mezinárodní kanceláří Phoenix Design, Stuttgart/Tokio a již několikrát vyznamenaná cenou za design. Její zaoblená partie ramen a precizně tvarované boční stěny vytváří velkorysý prostor k uvolňující koupeli pro jednoho nebo i ve dvou. Kromě běžných barev sanity je pro model Ellipso Duo Oval, stejně jako pro další vybrané designové koupací vany, k dispozici také pět exkluzivních matných barev kolekce Kaldewei Coordinated Colours – volně stojící koupací vanu tak lze harmonicky integrovat do koupelnového prostoru nebo z ní udělat působivý designový akcent.

 

 

 

Nová mistrovská díla koupelnové kultury

Svou produktovou řadou „Meisterstücke“, poprvé uvedenou na trh v roce 2014, určuje Kaldewei nová měřítka v pojetí koupelen a znovu podtrhuje svou roli průkopníka a ikony stylu v tomto odvětví trhu. Díky svislým smaltovaným panelům působí volně stojící ikony koupacích van Conoduo, Asymmetric Duo a Centro Duo Oval jako by byly vytvořeny z jednoho kusu odlitku. Při výrobě nových Meisterstücke spojila firma Kaldewei preciznost nejmodernější výrobní technologie se snahou o dokonalost propracovanou až do detailu. Svou stejnoměrnou kvalitou materiálu a čistými tvary jsou „Meisterstücke“ od Kaldewei výchozím bodem moderní koupelnové architektury. Za toto pokrokové pojetí byl již Meisterstück Centro Duo Oval vyznamenán renomovanou cenou za design „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“ a „Iconic Award 2014 – Best of Best“.

   

 

 

          

 

Smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm

Kaldewei je ideálním partnerem pro architekty a návrháře koupelen s vysokými nároky na design a kvalitu. Již mnohokrát oceněné výrobky jsou moderní i nadčasové zároveň a vyhovují nejvyšším nárokům nejenom na estetiku, ale také na kvalitu, funkčnost i odolnost. Všechny koupací vany, sprchové vaničky a smaltované extra ploché sprchové vaničky od Kaldewei se vyrábějí z hodnotné smaltované oceli. Tento materiál je natolik odolný, že na jeho povrchu nejsou ani po letech intenzivního provozu vidět žádné stopy po používání. Se svými víc než 100 renomovanými cenami za design dnes patří firma Kaldewei k nejoceňovanějším výrobcům koupelnového vybavení na světě.

ZPĚT

Na su model publikují

Aktuálně

 1. 10.12.2019 - Workshop SketchUpu  -  Tentokrát v PRAZE

   

  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

  Workshop ve Vysokém Mýtě proběhl. A na četné žádosti uživatelů programu pořádáme stejnou akci v Praze.

   

  Přijďte také. 

   

  Tentokrát prostory OAK GROUP , hned vedle metra Kačerov.

   

  Projdeme s vámi tipy a triky pro práci ve SketchUpu. A Chybět nebude ani vánoční překvapení :-)

   

   

   
 2. 2.-3.10.2019 - Workshop SketchUpu  -  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

   

  Koketujete se SketchUpem a máte množství otázek?

  Pracujete v programu už delší dobu a cítíte, že by bylo fajn posunout se dál?

   

  Pak jste tu na správném místě. Právě pro vás chystáme první WORKSHOP ve školícím centru IDEAPLAN Vysoké Mýto a to na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-)

   

  Více INFO

   

 3. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

 4. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

 5. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio