MOLL - Dětský rostoucí nábytek

 
 

 

Naše společnost DESLO INTERIÉRY, s.r.o. je  výhradním dovozcem dětského rostoucího nábytku značky Moll. Tato německá značka má dlouholetou tradici a je špičkou ve výrobě dětských rostoucích stolů. Svědčí o tom také mnohá ocenění jak za ergonomii, design tak i kvalitu a provedení. Správné ergonomické sezení je důležité již od útlého věku dítěte, kdy se jeho tělo vyvíjí a tak by mělo mít ke svému vývoji ty nejvhodnější a nejzdravější podmínky. Stále více lidí tráví větší množství svého času sezením za stolem ať už ve škole, při psaní úkolů, práci na počítači nebo v kanceláři, a proto musíme myslet na naše zdraví.

Dětský rostoucí nábytek Moll svým designem neomrzí jak malého prvňáčka, tak i dospělého člověka, ať už je to výběrem z několika dekorů s motivem dřeva nebo bílou, tak i barevnostními doplňky, které si můžete měnit podle měnícího se vzhledu interiéru či věkem člověka.

 

- Rostoucí stoly   
- Rostoucí židle
- Osvětlení

 

Rostoucí stoly

 

Dětský rostoucí stůl Champion

Ergonomický pracovní dětský rostoucí stůl z řady Form program.

U stolů Champion je naklápěcí pouze část pracovní plochy, což je výhoda oproti stolům s celistvou pracovní plochou. Jednu část desky můžeme naklopit a používat jako pracovní plochu, na které se dá kreslit, číst nebo psát. Druhou plochu můžeme zároveň využívat jako odkládací plochu ve vodorovné poloze. Na zadní vodorovnou část je mimo jiné použít na monitor, osvětlení aj. Tento stůl je jediný, který má tři verze náklonu desky – buď celou desku, nebo pravou či levou část. Částečné naklonění desky je určeno zvlášť pro praváky a leváky. Náklon desky je 20°. Stůl Champion je ve verzi Comfort, kde se výška nastavuje pomocí „joja“. Možné dokoupit zásuvku pod celou desku, kryt zásuvky, kryt kabelové vany a různé další přístavby a kontejnery. Stůl je v bílé barvě, součástí balení jsou pastové doplňky v 8 barvách. Dále je možné zakoupit barevné bočnice, které jsou v sedmi barvách. Další variantou jsou dřevěné bočnice ve čtyřech variantách. Vybere si prostě každý.

 

 

Dětský rostoucí stůl Winner

Ergonomický pracovní dětský rostoucí stůl z řady Moll New Basic. Stoly Winner je možné pořídit v Classic verzi – jedná se o jednoduché mechanické nastavení výšky stolu, nebo ve verzi Comfort, kde je nastavení pomocí „joja“. Výběr ze 4 dekorů lamin, nohy kovové v alu barvě. Nastavitelná pracovní deska až 20°, náklon desky zvládne vaše dítě samo. Stůl má kolečka pro snadnější manipulaci. Plastové magnetické pravítko zamezuje sjíždění předmětů při náklonu desky, plastové doplňky jsou v šesti barvách. Je možnost dokoupit zásuvku pod celou desku stolu, Vario Box, nebo různé přístavby a kontejnery.  Stůl Winner je možnost zakoupit ve čtyřech dekorech – bílá, Javor, Buk a Ořech.

U této řady je i možnost zvolit si velikost stolu – jeho šířku. Jsou dvě varianty Winner má rozměry klasického stolu: šířka 121cm, hloubka 70 cm, výška 53-82cm a Winner Compact šířka 90cm, hloubka 70cm a výška 53-82cm. Jde jen o to si vybrat.

Rostoucí židle

 

Představujeme vám moderní dětské rostoucí židle od německého výrobce Moll, které budou s vaším dítětem růst až do jeho dospělosti. V praxi to znamená, že jednoduše nastavíte výšku opěrátka i sedla dle velikosti vašeho dítěte. Pokud si nejste jisti s ideálními rozměry pro vaše dítě? Přímo na židli je měřítko, podle kterého nastavíte ideální rozměr.

 

Maximo – dětská rostoucí židle

Dětská rostoucí židle Moll New Maximo je určena pro děti všech věkových kategorií. Nastavení výšky sezení od 28cm - do 54cm, tj. do výšky dítěte až 190 cm nosnost - 80 kg.

Nastavení výšky i hloubky sedáku a zvlášť výšky opěráku jednoduchým mechanismem, měřítko pro nastavení je na konstrukci židle.  Židle Maximo má ergonomicky tvarované polstrování a snimatelný potah, který lze prát při 40°C. Ve spodní části konstrukce je páčka umožňující aretaci otáčení židle kolem svislé osy. Židle má bržděná univerzální kolečka - neujíždí bez zatížení. Konstrukce židle je buď v šedé, nebo bílo šedé barvě. Sedáky je možné si vybrat v 18 barvách a dekorech.

Scooter – dětská rostoucí židle

Designová otočná rostoucí židle, která se lehce přizpůsobí. Vysoce kvalitní tkanina nabízí pohodlí a prodyšnost. Robustní a bezpečná židle Scooter zvládne až 90 kg hmotnostiPro tělo velikosti cca 110-195cm.  Hloubka sedáku: 28 až 42 cm. Sedák i opěradlo je možno potáhnout polštářky. Konstrukce je v šedé nebo bílé barvě.  Vyměnitelné potahy sedáků a opěrek jsou v deseti barevných kombinacích.

     

 

 

 

Osvětlení

 

Mobilight - lampa k rostoucím stolům Moll

Lampa na stůl Moll je pojízdná a stavitelná, dodává se v šedé barvě a balení obsahuje plastové úchytky v šesti základních barvách.

 

 

 

Flexlight - diodová lampa k rostoucím stolům Moll

Tato diodová lampa se přizpůsobí každé vaší situaci dokonale. Stmívatelné osvětlení. Senzor osvětlení je možné ztlumit ze 100% na 5%.  Lampička drží bez větších prostor u stolu, dokonce i na nakloněné desce stolu. Speciální klávesou je možné měnit barvu podsvícení a to i když je světlo vypnuto.

 

 

Více informací rostoucím nábytku najdete na našich webových stránkách www.delso.cz, nebo v naší provozovně, kterou najdete na adrese Na Harfě 3, 190 00 Praha 9. 

ZPĚT

Na su model publikují

Aktuálně

 1. 10.12.2019 - Workshop SketchUpu  -  Tentokrát v PRAZE

   

  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

  Workshop ve Vysokém Mýtě proběhl. A na četné žádosti uživatelů programu pořádáme stejnou akci v Praze.

   

  Přijďte také. 

   

  Tentokrát prostory OAK GROUP , hned vedle metra Kačerov.

   

  Projdeme s vámi tipy a triky pro práci ve SketchUpu. A Chybět nebude ani vánoční překvapení :-)

   

   

   
 2. 2.-3.10.2019 - Workshop SketchUpu  -  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

   

  Koketujete se SketchUpem a máte množství otázek?

  Pracujete v programu už delší dobu a cítíte, že by bylo fajn posunout se dál?

   

  Pak jste tu na správném místě. Právě pro vás chystáme první WORKSHOP ve školícím centru IDEAPLAN Vysoké Mýto a to na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-)

   

  Více INFO

   

 3. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

 4. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

 5. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio