Novinky Jelinek

Postel z masivu ELEN, rozkládací postel DIANA - novinky firmy JELÍNEK – výroba nábytku

Náš stánek na letošních jarních výstavách 2014 NÁBYTOK A BÝVANIE v Nitře a FOR FURNITURE v Praze se těšil skutečně velkému zájmu návštěvníků. Kromě stálého sortimentu z dubového a bukového masivního dřeva se o tuto pozornost zasloužilo několik novinek, které jsme pro své zákazníky připravili.

Jako velice praktickou a důmyslně zkonstruovanou hodnotili návštěvníci naši rozkládací postel DIANA, která nabízí hned tři různé šířky lehací plochy. Díky snadnému ovládání lze z pohodlného sezení dosáhnout kvalitního jednolůžka o rozměru 200 x 90 cm, v další fázi rozložení získáme skromnější dvojlůžko nebo luxusní jednolůžko o šířce 130 cm, v maximálním rozložení pak regulérní dvojlůžko o šíři 170 cm. Rychlost a snadnost manipulace spolu se dvěma prostornými zásuvkami ocení zvláště ten, kdo musí každodenně řešit nedostatek prostoru v bytě. O kvalitní spánek na rozkládací posteli DIANA se postará matrace vyrobená z moderních materiálů, na zákazníkovo přání nainstalujeme do lůžka naši lamelovou ortopedickou matraci SÁRA.

Nejvíce pozornosti budila také naše další novinka, ložnice ELEN, jejíž ladná křivka nenásilně vstupuje do horních desek komod a nočních stolků. Tato charakteristická linie nejenže podtrhuje přirozenou kresbu dubového dřeva, ale také funkčně slouží k pohodlnému otevírání zásuvek. Právem ocenila jedna mladá zákaznice postel ELEN titulem „snová“. Tento designově zdařilý kousek neunikl ani televizním štábům: http://vimeo.com/62930906

Náš nábytek již tradičně návštěvníky oslovoval jak dokonalým řemeslným zpracováním masivního dřeva, tak svou ojedinělou povrchovou úpravou přírodním olejem. Tato technologie starých truhlářských mistrů dodává dřevu sametově hebký povrch, nepotlačuje jeho přirozené vlastnosti a dřevo je proto při dotyku opravdu „cítit“. Díky šikovnosti našich truhlářů může být olej použitý na všechny typy ložnic a sedacího nábytku v přírodní podobě nebo v několika atraktivních pigmentech.

Náš kompletní sortiment, nábytek z masivu a ortopedické matrace, naleznete na našich webových stránkách www.jelinek.eu.

 

ZPĚT

Na su model publikují

Aktuálně

 1. 10.12.2019 - Workshop SketchUpu  -  Tentokrát v PRAZE

   

  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

  Workshop ve Vysokém Mýtě proběhl. A na četné žádosti uživatelů programu pořádáme stejnou akci v Praze.

   

  Přijďte také. 

   

  Tentokrát prostory OAK GROUP , hned vedle metra Kačerov.

   

  Projdeme s vámi tipy a triky pro práci ve SketchUpu. A Chybět nebude ani vánoční překvapení :-)

   

   

   
 2. 2.-3.10.2019 - Workshop SketchUpu  -  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

   

  Koketujete se SketchUpem a máte množství otázek?

  Pracujete v programu už delší dobu a cítíte, že by bylo fajn posunout se dál?

   

  Pak jste tu na správném místě. Právě pro vás chystáme první WORKSHOP ve školícím centru IDEAPLAN Vysoké Mýto a to na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-)

   

  Více INFO

   

 3. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

 4. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

 5. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio