Intermezzo - škola interiérového designu

Designová kouzla se můžete naučit i vy

Líbí se vám design a rádi byste pronikli do jeho podstaty? Není nic snadnějšího, než se přihlásit do školy. Jana Hradecká, zakladatelka Interier design školy Intermezzo prozradila několik možností… 

Škola vznikla v roce 2008 a je první školou interiérového designu v ČR, která získala akreditaci ministerstva školství. Vybrat si můžete z různých typů kurzů.

 • Komu jsou jaké kurzy určeny?

Certifikační kurzy, půlroční, jsou určeny klientům, kteří si chtějí ověřit ,,zda mají“ na práci interiérového designera. Dvouleté či jednoleté diplomové kurzy jsou připraveny pro budoucí interiérové designéry. Nejnáročnější diplomové kurzy jsou zakončeny teoretickými závěrečnými zkouškami a obhajobou vlastního návrhu. Třídenní kurzy navštěvují jak profesionálové, kteří cítí potřebu se dovzdělat, tak i laici uvažující o dlouhodobém studiu.

Líbí se vám design a rádi byste pronikli do jeho podstaty?

 

 • Kdo jsou vaši lektoři?

Naši lektoři jsou odborníci z mnoha oborů. Vyučují u nás profesionálové, jako například specialisté na osvětlení, dřevo, textil, floristiku, 3D vizualizaci, photoshop, barvy, kreslení… V současné době u nás vyučuje 16 lektorů.

 

 • Jak se podle vašich zkušeností mění obecný pohled na design?

Často se setkávám s názorem, že interiérový design je módní záležitost, přitom jsme u nás desítky let pozadu a trendy stejně nemáme šanci dostihnout. Občas mám podobný pocit. Ale je pravda, že díky celkové medializaci naší profese se postoj veřejnosti mění. Klienti si uvědomují, že se jim investice do odborníka bohatě vrátí. Ať již přímo ve formě slev, které designér umí vyjednat nebo v ušetření času, ale hlavně v kvalitním, funkčním a krásném domově.

 

  

 

 • Abyste zvedli povědomí o designu, vydali jste nedávno knihu Škola interiérového designu. Komu je určena a co se v ní čtenář dozví?

Kniha je určena široké veřejnosti – tedy těm, kteří se zajímají o pěkné bydlení a práci interiérového designéra. A samozřejmě i studentům interiérového designu, kterým slouží jako učebnice, začínajícím designérům a profesionálům z oboru.
 

 

Více o certifikačních kurzech Interier Design naleznete na www.interierdesignskola.cz

 

ZPĚT

Na su model publikují

Aktuálně

 1. 10.12.2019 - Workshop SketchUpu  -  Tentokrát v PRAZE

   

  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

  Workshop ve Vysokém Mýtě proběhl. A na četné žádosti uživatelů programu pořádáme stejnou akci v Praze.

   

  Přijďte také. 

   

  Tentokrát prostory OAK GROUP , hned vedle metra Kačerov.

   

  Projdeme s vámi tipy a triky pro práci ve SketchUpu. A Chybět nebude ani vánoční překvapení :-)

   

   

   
 2. 2.-3.10.2019 - Workshop SketchUpu  -  Jak na model nejen interiéru bez zbytečných chyb !

   

  Koketujete se SketchUpem a máte množství otázek?

  Pracujete v programu už delší dobu a cítíte, že by bylo fajn posunout se dál?

   

  Pak jste tu na správném místě. Právě pro vás chystáme první WORKSHOP ve školícím centru IDEAPLAN Vysoké Mýto a to na téma SketchUp. Těšíme se na vás :-)

   

  Více INFO

   

 3. 9.3.2018 - nově modely - část sortimentu české firmy EDEL nábytek spol.s.r.o. - sedací soupravy, křesla, taburety .... Stáhněte celé řady sedacích souprav, nebo jenom vybrané modely. Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám líbí. 

 4. 25.1.2018 - nově pro vás připravujeme sérii školení v Praze a ve Vysokém Mýtě. Sledujte záložku ŠKOLENÍ

 5. 1.7.2017 - web sumodels.cz se osamostatnil a přestal být součástí firmy ADS Studio